صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

پیشرفت فیزیکی 30درصدی پروژه گازرسانی به شهر زاهدان از سوی شرکت گاز استان سمنان

علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان از روند اجرایی و پیشرفت پروژه گازرسانی به زاهدان که بخشی از توسعه گازرسانی آن از سوی این شرکت در حال انجام است، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، علیرضا شریفی نژاد در این خصوص اظهار کرد: گاز استان سمنان به عنوان يكي از چهار شركت منتخب از سوي شرکت ملي گاز به عنوان شركت معين طرح ضربتي گازرساني به شهر زاهدان در استان سيستان و بلوچستان، مسئوليت اجراي 170 كيلومتر احداث خطوط تغذيه و شبكه توزيع را برعهده دارد.

وی افزود: در همین راستا تاکنون 44874 متر لوله پلی اتیلن و فولادی شبکه و 1759 متر لوله فولادی تغذیه اجرا شده و در مجموع تا به امروز حدود 47 کیلومتر از پروژه گازرسانی به اتمام رسیده است.

شریفی نژاد ادامه داد: همچنین احداث و نصب 4 مورد ایستگاه تقلیل فشار و یک ایستگاه CPS از جمله فعالیت های در دست اقدام شرکت گاز استان سمنان است به طوری که در حال حاضر پروژه با 30 درصد پیشرفت فیزیکی همراه بوده است.

 

وی با تشکر از زحمات پیمانکاران و عوامل اجرایی امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان سمنان، ابراز امیدواری کرد: روند اجرای پروژه با شتاب بیشتر و طبق برنامه زمان بندی ادامه یابد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/21 - ١٤:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 392
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب