صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با کارکنان

علیرضا اعوانی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان به مناسبت فرارسیدن سال جدید و تبریک عید نوروز با همکاران دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سمنان؛ مدیر عامل به همراه معاونت بهره برداری، مشاور و رئیس دفتر حوزه مسئولیت خود با حضور در واحدهای ستادی و ادارات گاز شهرستان های سمنان، سرخه، مهدیشهر، دامغان و توابع آن ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات همکاران در سال گذشته فرصتی را به منظور بیان مشکلات و موانع کاری فراهم آوردند.

مدیر عامل شرکت گاز استان سمنان در این دیدار صمیمی ضمن تبریک سال نو، سالی توأم با سلامتی و موفقیت روز افزون را برای کارکنان و خانواده آنان  از درگاه  خداوند متعال آرزو نمود و افزود: با عنایت به نام گذاری سال 1400 به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، لزوم همکاری بیش از پیش با همدلی و برنامه ریزی مناسب ضروری است.

علیرضا اعوانی در این نشست به تحقق اهداف کلان شرکت گاز اشاره کرد و افزود: شرکت گاز استان سمنان به این مهم در سایه  تلاش و همکاری همه ارکان شرکت از گازبانی تا مدیریت ارشد دست یافته است و استمرار آن در سال پیش رو و توسعه و بروز رسانی اهداف در سالهای آتی از برنامه های لاینفک این شرکت می باشد.

وی توان و پتانسیل کارکنان ادارات گاز را بسیار ارزشمند دانست و گفت: یکی از اهداف ما در فرآیند رشد و یادگیری؛ پرورش همکارانی تحلیل گر است که واکاوی و تحلیل موضوعات را جایگزین توضیح و توجیه صِرف مسائل کاری نمایند.

اعوانی  پرداختن به دغدغه ها و تلاش در مسیر حل مسائل کارکنان را از موضوعات مهم و در اولویت مدیریت ارشد سازمان اعلام کرد و افزود: روحیه انتقاد پذیری و تکریم کارکنان باید در تمامی لایه های مختلف شرکت نهادینه شود.

در پایان مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان سالی سرشار از موفقیت و پیشرفت را برای تمام کارکنان آرزو کرد و با جمع بندی مشکلات و مسائل مرتبط با نواحی عملیاتی، راهکارهای مناسب مورد تصمیم گیری قرار گرفت.

لازم به توضیح است بازدیدهای مدیر عامل و هیئت همراه  از سایر شهرهای استان به علت محدودیت های کرونایی به زمان مناسب دیگری موکول گردید.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/15 - ١٤:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 81
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب