صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز عنوان نمود:

عملکرد شرکت گاز استان سمنان در گازرسانی به شهرها و روستاها ارزنده و قابل تقدیر است.

این دیدار که با رویکرد حل مشکلات اجرایی گازرسانی به برخی از روستاهای صعب العبور در حوزه شهرستان مهدیشهر و سرخه صورت پذیرفت در خصوص روند ارائه خدمات گازرسانی به مردم منطقه بحث و تبادل نظر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا اعوانی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان ضمن عرض خوش آمد به ارائه گزارش از آخرين وضعيت گازرساني در استان پرداخت و افزود: هم اينك بالغ بر 302 هزار مشترك در سطح استان با ضریب نفوذ 100 درصدی بخش شهری و 92 درصدی بخش روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند.

اعوانی در این دیدار به برخی مشکلات موجود در جهت گازرسانی به روستاهای صعب العبور اشاره کرد و افزود:  عمليات گازرساني به روستاهای صعب العبور همچون چاشم به لحاظ هزینه بالای اجرای پروژه نیازمند ورود و پیگیری مجدانه مسئولین می باشد؛ در این دیدار واگذاری رایگان اراضی کشاورزی  و باغات در مسیر گازررسانی؛ انتخاب مسیرهای مناسب اجرا و نیز ارائه مجوزهای لازم از اداره راه جهت استفاده از حریم راه  با هدف کاهش هزینه های سرانه انشعاب برای هر خانوار و  استفاده حداکثری از منابع موجود از جمله مواردی بود که مورد تبادل نظر قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه برنامه گازرسانی به روستاهای باقیمانده با جدیت تحت پیگیری مي باشد، گفت: با اتمام گازرساني به مناطق روستایی شهرستان های سرخه و مهدیشهر؛ درصد برخورداري مناطق روستايي استان به حدود 94 درصد ارتقاء خواهد يافت.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان ضمن تشکر از نماینده محترم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در پیگیری مجدانه در اخذ مجوزهای لازم از حوزه وزارت نفت؛ خواستار استمرار همکاری سایر دستگاه ها ذیربط با این شرکت شد  و افزود: توسعه گازرسانی در روستاها با شتاب بسیار خوبی پیش می‌رود و این امر نشان از تلاش و اهتمام کارکنان خدوم این شرکت در جهت رشد و توسعه خدمات در سطح استان دارد که این مهم بدون مشارکت و همراهی دستگاه های مسئول  به راحتی میسر نخواهد شد.

در اين ديدار نماينده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شوراي اسلامي ضمن تقدير از توجه مديرعامل شركت گاز استان به مناطق محروم گفت: امید است با رفع موانع و تأمين به موقع اعتبارات زمينه توسعه گازرسانی در مناطق روستايي فاقد گازرسانی فراهم شده و موجبات رفاه روستائیان عزیز و همچنین رونق اقتصادی خصوصاً در زیر بخش کشاورزی گردد.

عباس گلرو توسعه گازرسانی در استان بخصوص در حوزه روستایی را قابل تقدیر دانست و گفت: به حمد الهی وضعیت گازرسانی به روستاها بسیار مطلوب بوده و این عملکرد جز در سایه مدیریت بسیار خوب و تلاش خستگی‌ناپذیر پرسنل زحمت‌کش شرکت گاز استان سمنان امکان پذیر نمی باشد و اینجانب به نمایندگی از مردم شریف سمنان، مهدیشهر و سرخه از هیچ کوششی در جهت رفع مشکلات گازرسانی به روستاهای باقیمانده دریغ نخواهم نمود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/25 - ١٠:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 166
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب