صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان خبر داد:

مشعل گازرسانی به روستاهای ده سراب و سرآبرود از توابع شهرستان آرادان روشن شد.

مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای ده سراب و سرآبرود از توابع شهرستان آرادان با حضور منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، علیرضا اعوانی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان توسعه عادلانه گازرسانی در شهرها و روستاهای استان پهناور سمنان را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و موجب افتخار و مباهات مدیران و کارکنان شرکت گاز دانست و گفت: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به این 2 روستا پوشش گاز در بخش روستایی شهرستان آرادان به بیش از 93 درصد رسید و اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد برخورداری تمامی روستائیان عزیز هم استانی از این نعمت خدادادی باشیم.

وی با اشاره به اجرای حدود 14 کیلومتر خطوط شبکه و تغذیه گاز، احداث یک باب ایستگاه تقلیل فشار گاز و صرف اعتباری بالغ بر 33 میلیارد ریال برای اجرای این طرح گفت: امیدواریم بهره برداری از این پروژه علاوه بر ارتقای سطح رفاه ساکنین منجر به ایجاد رونق بخش تولید و کشاورزی این منطقه گردد.

اعوانی مزیتهای رقابتی گاز در مقایسه با سایر سوختهای فسیلی و نقش آن در افزایش بهره وری را بسیار حایز اهمیت دانست و گفت: خوشبختانه با توجه به زیرساختهای فراهم شده پایداری جریان گاز در سراسر استان از ضریب اطمینان بسیار بالایی برخوردار است و شرکت گاز استان در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال، از پذیرش متقاضیان بخش تولید و صنعت  و جایگزینی سوخت واحدهای کشاورزی و صنعتی فعال استقبال می نماید.

مدیرعامل شرکت گاز، آموزش اصول و روشهای استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی را از مهمترین مسئولیت های اجتماعی این شرکت دانست وبر رعایت نکات ایمنی به منظور استفاده صحیح ار این نعمت الهی تاکید نمود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/30 - ٠٩:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 80
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب