صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


اطلاعیه افت فشار و قطعی گاز
به اطلاع مشتركين گاز طبيعي در شهرستان سمنان مي رساند؛ به منظور انجام عملیات تعمیرات و جابجایی خطوط شبکه های توزیع و تغذیه، گاز کلیه مشترکین محدوده ذیل روز سه شنبه مورخ 98/09/19 از ساعت 07:30 صبح لغايت 20 شب قطع خواهد گرديد.
 ١٤:٤٠ - 1398/09/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی ایمنی گاز طبیعی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای
سعید یحیی زاده رئیس اداره گاز شهرستان شاهرود از برگزاری دوره آموزشی فرهنگ صحیح استفاده از گاز شهری و ادوات گازرسانی در آذر ماه 98خبر داد و گفت:
 ١٥:٠٢ - 1398/09/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
در آخرین روز از هفته بسیج بهره برداری از پروژه گازرسانی به کرک و احمدآباد و عملیات اجرایی گازرسانی به ۳ روستای شهرستان گرمسار آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی؛ همزمان با بهره برداری از پروژه گازرسانی به 2 روستای بخش ایوانکی، کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای کهک، ساروزن و سنرد با حضور نماینده مردم گرمسار و آرادان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در روستای کهک به زمین زده شد.
 ١٦:٢٠ - 1398/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با ایام گرامیداشت هفته بسیج، عملیات اجرایی گازرسانی به پایگاه پدافند هوایی سمنان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی؛ کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به پایگاه پدافند هوایی سمنان با حضور علیرضا آشناگر استاندار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در محل پایگاه به زمین زده شد.
 ٢٢:٥٧ - 1398/09/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با ایام هفته بسیج انجام شد:
دیدار اعضای هیئت مدیره و شورای بسیج شرکت گاز استان سمنان با خانواده شهید والامقام ابوالفضل علائیان
به گزارش روابط عمومی؛ به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، اعضای هیئت مدیره و شورای بسیج شرکت گاز استان سمنان با حضور در بیت شهید والامقام ابوالفضل علائیان نسبت به مقام عالی شهدا ادای احترام نمودند.
 ٢٢:٤٩ - 1398/09/05 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب