صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

در آستانه آغاز ایام گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان خبر داد:

9 پروژه گازرسانی استان سمنان کلنگ زنی و افتتاح می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان از بهره برداری و کلنگ زنی 9 پروژه گازرسانی روستایی و واحدهای تولیدی و کشاورزی در سطح استان خبر داد و گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر دویست میلیارد ریال طی ایام دهه فجر افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا شریفی نژاد با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و 90 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند، ابراز داشت: در ایام ا... دهه فجر با بهره برداری از پروژه های گازرسانی، روستاهای نگارمن و امیریه در شهرستان شاهرود و منطقه دربند شهرستان مهدیشهر از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با اشاره به مصرف 70 درصدی گاز استان در بخش نیروگاه و صنعت افزود: طی دهه مبارک فجر سال جاری بهره برداری از پروژه های گازرسانی به واحدهای تولیدی و کشاورزی در شهرستانهای شاهرود، سمنان، دامغان، گرمسار و آرادان نیز با اعتباری بالغ بر یکصد و بیست میلیارد ریال آغاز می شود.
شریفی نژاد با اشاره به ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی استان، وضعیت گازرسانی به روستاها را با وجود پراکندگی وسیع جمعیت در سطح استان، بسیار مطلوب توصیف کرد و افزود: در ایام سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی عملیات گاز رسانی به روستاهای عبداله آباد سرخه و بنه کوه و ناروهه گرمسار نیز با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال نیز آغاز می شود.
گفتنی است: طی شش سال گذشته، 95 روستای استان گازرسانی و 1225 کیلومتر شبکه زیرساخت گاز در سطح استان سمنان اجرا شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/11 - ٠٩:٠٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 396
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب