صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

در شرکت گاز استان سمنان صورت گرفت:

مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج شرکت گاز با حضور مسئول سازمان بسيج کارمندان استان سمنان

طی حکمی از سوی مسئول سازمان بسيج كارمندان استان سمنان، مجتبی حیدریان به عنوان فرمانده بسیج شرکت گاز استان سمنان منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سمنان؛ مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج شرکت گاز با حضور سرهنگ امامی مسئول سازمان بسيج كارمندان استان و ولی اله شعباني خطيب فرمانده حوزه مقاومت بسيج ادارات كل استان سمنان و جمعی از همراهان در سالن کنفرانس شرکت گاز برگزار شد.

امامی با اشاره به اینکه بسیج متعلق به همه جامعه است و آحاد ملت ما بسیجی اند گفت: بسیج یک نعمت بزرگ و یک ندای آزادی بخش برای ملت هاست.

وی با بیان این که هویت بسیج را معنویت تشیکل می دهد، اظهار داشت: سیاست استراتژیک و راهبردی در بسیج ، تزکیه و پرهیزکاری است.

وی افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری یکی از الزامات جذب حداکثری افراد، توجه به اخلاق اسلامی است؛ همانگونه که پیامبر اسلام با اخلاق پسندیده خود افراد را به اسلام و تشیع جذب نمودند.

سرهنگ امامی با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان گفت: امروز با راهبری رهبر معظم انقلاب، استوار و محکم بر روی پای خودمان ایستاده ایم و شعار نه شرقی و نه غربی را برای جهانیان معنا کرده ایم.

وی به برخی نکات پر اهمیت در راستای رسیدن به اهداف بلند و متعالی بسیج خطاب به فرمانده جدید بسیج شرکت گاز استان اشاره کرد و افزود: موضوع محرومیت زدایی باید مورد توجه قرار گیرد و علاوه بر آن باید نگاه ویژه ای به موضوعات فرهنگی و تربیتی و همچنین خانواده های کارکنان شود .

طی این مراسم، علیرضا اعوانی مدیر عامل شرکت گاز استان سمنان ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله برادر بسیجی مصطفی ادب، از بسیج به عنوان بازوان پرتوان انقلاب اسلامی یادکرد و اهمیت حضور بسیجیان را در صحنه های مختلف یاد آور شد.

در این مراسم مجتبی حیدریان به عنوان فرمانده بسیج شرکت گاز استان سمنان منصوب و از زحمات و تلاش های خالصانه و صادقانه برادر بسیجی مصطفی ادب تقدیر  و تشکر به عمل آمد؛ در پایان مصطفی ادب فرمانده اسبق بسیج شرکت گاز استان سمنان به مجموعه ای از فعالیت ها در طی دوران تصدی پرداخت و برای فرمانده جدید آرزوی موفقیت نمود.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/24 - ١٢:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 158
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب