صفحه اصلی > خبرها 


رئیس امور ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت گاز استان سمنان خبر داد: آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در مدرسه دخترانه غیرانتفاعی مهرگان
به گزارش روابط عمومی؛ ابوالفضل شیرپوری رئیس امور ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت گاز استان سمنان از برگزاری دوره آموزشی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی مدرسه دخترانه غیرانتفاعی مهرگان خبر داد و گفت: با توجه به رسالت و تعهد این شرکت مبنی بر آموزش و فرهنگ سازی نکات ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز به ویژه در بخش خانگی، این دوره برای 204 نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی برگزار شد.
 ١٥:٤٣ - 1398/12/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی آداب و اسرار نماز در شرکت گاز استان سمنان
به گزارش روابط عمومی؛ سید حسین میراحمدی دبیر ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان از برگزاری دوره آموزشی آداب و اسرار نماز در این شرکت خبر داد و گفت:
 ١٥:٤٠ - 1398/12/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت دهه فجر و گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یک دوره مسابقات فوتسال به میزبانی شرکت گاز استان سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان سمنان؛ به مناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی يك دوره مسابقات فوتسال با حضور شش تيم در قالب دو گروه به ميزباني شركت گاز در سالن فرهنگی ورزشی اين شركت برگزار شد.
 ١٥:٤٤ - 1398/11/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
تجلیل از بانوان شاغل شرکت گاز استان سمنان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و تکریم روز زن
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت صدیقه کبری(س) مراسمی با حضور بانوان شاغل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان سمنان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.
 ١٥:٤٠ - 1398/11/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر مهندس تربتی از تلاش‌گران شرکت ملی گاز ایران
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با ارسال پیامی از همکاران سخت‌کوش این شرکت که با تلاش شبانه‌روزی خود، پایداری و تداوم توزیع گاز را برای کشور رقم زدند، تشکر کرد.
 ١٦:٠٣ - 1398/11/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب