صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

با کسب لوح تقدیر از سوی استاندار سمنان؛

شرکت گاز استان دستگاه اجرایی برتر جشنواره شهید رجایی شد

در ارزیابی سال97 جشنواره شهید رجایی، شرکت گاز استان سمنان به عنوان دستگاه برتر شاخص بهره وری معرفي و مدير عامل اين شرکت از سوي استاندار سمنان لوح تقدير گرفت.

گفتنی است: در آئین اختتامیه جشنواره شهید رجایی و معرفی و تجلیل از دستگاه هاي اجرايي برتر که با حضور استاندار، نماينده مردم شهرستان هاي سمنان، مهديشهر و سرخه در مجلس شوراي اسلامي ،مديران دستگاه هاي اجرائي و جمعي از مسئولان در سالن اجتماعات يادگار امام(ره) استانداري برگزار شد، شرکت گاز استان سمنان در شاخص اختصاصی بهره وری به عنوان دستگاه برتر معرفي و " لوح تقدیر و تندیس دستگاه برتر" از سوی استاندار سمنان به مدیرعامل این شرکت اعطا شد.

در بخشی از متن لوح تقدیر علیرضا آشناگر استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجائی استان سمنان خطاب به علیرضا شریفی نژاد مديرعامل شرکت گاز استان آمده است:

 

"جشنواره شهيد رجايي در راستاي خدمت رساني و اعتلاي جمهوري اسلامي ايران با هدف ايجاد فضاي رقابتي و فرصتي براي معرفي و تجليل از الگوهاي برتر در مسير نهادينه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه هاي اجرايي و توسعه و تحول در نظام اداري انجام مي پذيرد. در اين راستا ارزيابي عملکرد سال ۱۳۹۷ دستگاه هايي اجرايي استان توسط دبيرخانه جشنواره شهيد رجايي استان صورت پذيرفته و آن دستگاه در بهره وری به عنوان دستگاه برتر ، شناخته و معرفي شده است . اين موفقيت که حاصل تلاش  همه جانبه و صادقانه مديريت و كاركنان آن دستگاه مي باشد را تبريك عرض مي نمايم."

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/10 - ١٣:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 274

تصاویر منتخب