صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

عملیات اجرایی گازرسانی به واحدهای تولیدی و کشاورزی روستای علاء سمنان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، در ششمین روز از هفته دولت کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به واحدهای تولیدی و کشاورزی شهرستان سمنان با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در روستای علاء به زمین زده شد.

در این مراسم علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان توجه به رونق تولید در بستر گسترش زیرساخت و خدمات دولت به واحدهای صنعتی و تولید را برآمده از بینش تفکر تولید محور سیاستهای اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: گازرسانی به واحدهای کشاورزی از مهمترین مصادیق اجرای این سیاستهاست.

شریفی نژاد با اشاره به ارزش افزوده استفاده از انرژی پاک گاز به جای سایر سوختهای فسیلی گفت: شرکت گازبا ایجاد بستر توسعه و کاهش هزینه های تولید شرایط رقابت پذیری صنایع و تولیدات داخلی با رقبای خارجی را فراهم می کند.

وی هزینه بالای توسعه زیرساخت در استان را حائز توجه دانست و افزود: در این پروژه برای اجرای 25 کیلومتر خط تغذیه و شبکه و احداث 1 باب ایستگاه تقلیل فشار گاز اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال پیش بینی شده است.

شریفی نژاد در پایان گفت: در صورت بهره برداری مناسب از فرصت پیش رو فعالان بخش خصوصی منطقه می توانند رفاه و رونق اقتصادی را برای خود و شهرستان به ارمغان آورند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/07 - ٠٩:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 273

تصاویر منتخب