صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مشعل افتتاح گازرسانی به روستاهای طزره و مهماندویه شهرستان دامغان در چهارمین روز از هفته دولت با حضور علیرضا آشناگر استاندار سمنان روشن شد.

به گزارش روابط عمومی؛ پروژه‌های گازرسانی به طزره و مهماندویه شهرستان دامغان با حضور استاندار و مدیران استانی و شهرستانی در روستای طزره افتتاح شد.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در این مراسم گفت: خداوند متعال را شاکریم که به برکت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی توجه به همه آحاد جامعه و بهره مندی عادلانه همه هم میهنان از خدمات دولت از جمله برخورداری و استفاده از انرژی پاک گاز طبیعی دستور کار همه دولتمردان است.

شریفی نژاد افزود: چشم انداز شرکت گاز استان در افق برنامه ۱۳۹۹ افزایش سهم گاز طبیعی در سبد انرژی استان به ۷۰ درصد است. وی ادامه داد: گازرسانی به روستاها با هدف گسترش رفاه و عدالت و گازرسانی به واحدهای تولید و صنعتی با هدف رونق تولید و اشتغال از راهبردهای شرکت گاز برای دستیابی به این چشم انداز  است.

مدیرعامل شرکت گاز به سکونت ۶.۷ نفری در هر کیلومتر مربع از استان اشاره کرد و گفت این شاخص به تنهایی گویای هزینه بالا و سختیهای فراوان ایجاد و توسعه زیرساخت در سطح این استان است و تنها زمانی که مشعل گاز در هر نقطه از این استان پهناور برافروخته می شود کام فرزندان شما در مجموعه کارکنان و پیمانکاران شرکت گاز شیرین می گردد.

شریفی نژاد ادامه داد: برای گازرسانی به این روستاها و واحد‌های تولیدی و کشاورزی منطقه بیش از ۴۱ کیلومتر خط تغذیه و شبکه داخلی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال  اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با تأکید بر اینکه همه شهرهای استان از نعمت گاز برخوردار هستند؛ تصریح کرد: با افتتاح طرحهای گازرسانی روستایی در هفته دولت ضریب نفوذ گاز در روستاهای ۸۸.۱ درصد رسید.

شریفی نژاد در پایان ابراز امیدواری نمود ظرفیت تأمین انرژی ایجاد شده علاوه بر پوشش مصرف خانگی روستائیان منطقه؛ زمینه توسعه صنعت و رونق تولید این شهرستان را بیش از پیش فراهم سازد و مردم منطقه با استفاده ایمن و بهینه گاز قدردان این نعمت الهی باشند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/05 - ٢١:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 271

تصاویر منتخب