صفحه اصلی > خبرها 


دوره آموزشي آشنايي با مدل تعالي سازماني EFQM برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي؛ جعفر شعبانی مدیر تعالی شركت گاز استان سمنان از برگزاري دوره آموزشي آشنايي با مدل تعالي سازماني EFQM در اين شركت خبر داد و گفت : این آموزش در راستاي توسعه دانش كاركنان در زمينه استقرار و پياده سازي مدل تعالي سازماني در شركت و مرور مطالب و مفاهيم تعالی سازماني برگزار شد.
 ١٠:٣١ - 1398/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن ولادت امام رضا علیه السلام در شرکت گاز استان سمنان
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سمنان؛ به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد امام هشتم، مراسم جشن ولادت باسعادت امام رئوف، حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام با حضور جمعی از کارکنان در نمازخانه این شرکت برگزار شد.
 ١٠:١٨ - 1398/04/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس پژوهش و فناوری شرکت گاز استان سمنان خبر داد:
سامانه پایش ایمنی پیمانکاران شرکت گاز استقرار و راه اندازی گردید.
به گزارش روابط عمومی؛ سامانه پایش ايمني پيمانکاران شرکت گاز مبتنی بر مدیریت دانش با رویکرد پیشگیری از وقوع و تکرار حادثه با حضور جمعی از همكاران و مجري پروژه استقرار و راه اندازی گردید.
 ٠٩:٥٢ - 1398/04/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
در ديدار با مديرعامل شركت گاز استان سمنان مطرح شد.
تقدير رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان از حاكميت فرهنگ جهادي در شركت گاز
به گزارش روابط عمومي؛ مرتضی دهرويه رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان با حضور در دفتر مديرعامل شركت گاز با عليرضا شريفي نژاد ديدار كرد.
 ١١:٥٤ - 1398/04/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
شرکت گاز استان سمنان سرآمد دستگاههای اجرایی استان در رعایت حقوق ارباب رجوع
به گزارش روابط عمومی؛ بر اساس ارزیابی صورت گرفته با حضور استاندار سمنان و معاونين استاندار، نمايندگان مردم شهرهاي سمنان، سرخه، مهديشهر و شهر دامغان در مجلس شوراي اسلامي و مديران دستگاههاي اجرايي استان از شركت گاز استان سمنان به عنوان دستگاه سرآمد در رعايت حقوق ارباب رجوع تقدير و به مدير عامل اين شركت، تنديس و لوح استانی سطح یک اهداء گرديد.
 ٢٣:٢٩ - 1398/04/16 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب